Probíhající sbírka na Slevomatu

Probíhající sbírka na Slevomatu

Na slevovém portálu Slevomat.cz můžete přispět na tísňovou službu Anděl Strážný, díky které mohou senioři zůstat ve svých domovech.

Znáte největší slevový portál v České republice Slevomat.cz? A víte, že dlouhodobě podporuje neziskové organizace, které pomáhají seniorům? Každá firma si vybírá směr podpory a to na jaké projekty posílá finanční dary, proto nás velice těší, že si Slevomat vybral právě pomoc seniorům a již dlouhodobě této cílové skupině pomáhá.

Od pondělí 17. 1. 2022 bude pomáhat i našim babičkám a dědům, a to tím, že na jejich stránkách poběží sbírka v rámci které můžete přispět na naší službu a na nákup nových zařízení. Udělejte si radost a kupte si něco pěkného pro vás nebo vaše blízké a nezapomeňte v posledním kroku objednávky zaškrtnout, že chcete přispět i na naší organizaci nebo můžete přispět jen tak a koupit symbolický voucher. Možnost zakoupit najdete ZDE.

Všechny finanční prostředky poputují na nákup zařízení pro naše klienty, tak abychom nadále dělali tísňovou péči dostupnou pro všechny, kteří ji potřebují.

Děkujeme, že s námi pomáháte vytvářet spokojené a bezpečné stáří!

Skip to content