Anděl Střážný - SOS tlačítka

Odpovědi na Vaše otázky

Je ještě něco, co by Vás zajímalo? Přečtěte si odpovědi na základní otázky o naší službě. Pokud si ani potom nebudou s něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat napřímo.

dispecink

Služba tísňové péče

Službu lze zřídit několika způsoby.

  1. Zavolejte na naši bezplatnou NONSTOP linku +420 800 603 030
  2. Zanechte informace v poptávkovém formuláři
  3. Napište nám email na adresu poptavka@andelstrazny.eu

Od prvního kontaktu s námi trvá zřízení služby cca 1 týden.

Ne. Služba není nijak časově omezena.

Službu je možné kdykoliv bezplatně ukončit na základě domluvy s Vaším sociálním pracovníkem.

Sociální pracovník/ce přijede za Vámi a monitorovací zařízení Vám zdarma nastaví na míru v pohodlí Vašeho domova.

Výjezdovou službu nemáme. V případě potřeby/krizové situace Vám pomoc zprostředkujeme, zavoláme pomoc.


Na první schůzce s Vámi sociální pracovník/ce sestaví plán neodkladné pomoci, podle kterého následně dispečerka v případě krizové situace postupuje. V tomto plánu může být zahrnuta rodina, přátelé, soused či IZS.

Jistota, že je o blízkého postaráno

Monitorovací zařízení

Veškeré informace a parametry našich zařízeních najdete zde.

Monitorovací zařízení Vám nastaví sociální pracovník/ce v pohodlí Vašeho domova. Vše vysvětlí podle manuálu, který Vám nechá na místě. Dále např. ukáže, kde je ideální místo pro nabíjení a pomůže s úpravou velikosti náramku.

Naše zařízení a jejich funkce jsou přesně uzpůsobena, aby splňovala konkrétní účel – rychlou reakci na krizovou situaci. Navíc je Vám v rámci naší služby sestaven tzv. plán neodkladné pomoci, podle kterého se v případě krizové situace postupuje. V plánu může být zahrnuta rodina, blízcí či IZS.

Telefony mají různé funkce a odlišné ovládání. Bez předchozí přípravy a krizového plánu u nich není vždy zajištěno, že budou fungovat spolehlivě v krizové situaci.

Vedomi informovanosti 1

Ceník

Měsíční poplatek za službu činí 450 – 550 Kč dle typu zařízení, které si zvolíte.

Zařízení poskytujeme všem našim klientům formou zápůjčky zdarma. Zájemce o službu se tak vyhne vstupní investici a zbytečným nákladům.

Ne. Zrušení služby ani její přenastavení není zpoplatněno.

Ne. Nastavení služby není zpoplatněno. Jeden z našich sociálních pracovníků Vám jej nastaví na míru zcela zdarma a v pohodlí Vašeho domova. Vy nikam necestujete.

Nikoliv, hovory, které probíhají skrze naše zařízení tísňové péče nejsou zpoplatněny.

Ano. Cena za službu je pevně stanovena bez ohledu na počet hovorů. Můžeme Vám během dne připomenout pitný režim, léky či zkontrolovat Váš zdravotní stav a zeptat se, jak se máte a cena bude stejná, i kdybyste žádnou z těchto služeb využít nechtěl/a a měl/a u sebe jen zařízení tísňové péče pro pocit jistoty a bezpečí.

mapa

Pobočky

Pobočky máme po celé ČR s kancelářemi v Praze, České Lípě a Třinci. 

Naši sociální pracovníci k Vám vyjíždí po celé České republice z Prahy, České Lípy, Třince, Českých Budějovic, Pardubic a Litoměřic.

Při převzetí zařízení je sepsána smlouva, že v případě poškození zařízení, musíte uhradit jeho opravu. Záleží však na situaci a pokud se prokáže, že nešlo o úmyslné zavinění, nebudeme po Vás náhradu škody vyžadovat.

Ano, dorazíme za Vámi kamkoliv po celé České republice. Službu lze objednat všude tam, kde funguje telefonní signál.

pristup

Darování

Přispět lze finančně, materiálně, poradenstvím, či nabídkou služeb. Podrobné informace o způsobech dárcovství naleznete zde. Pro více informací lze také kontaktovat naši kolegyni Kateřinu Hložnou tel. +420 778 746 080 nebo na e-mailu katerina.hlozna@andelstrazny.eu

Podpořte nás jednorázově, finančně, materiálně či poradenstvím. Nebo se staňte naším dlouhodobým partnerem. Společně můžeme např. pomoci při uplatňování strategie ESG pro Vaši organizaci.

Ano, budeme rádi za materiální dary (výpočetní techniku, kancelářské vybavení atd.). Můžete nás podpořit i v rámci digitálního marketingu či nám nabídnout jiné Vaše služby.

Skip to content