I ve svých 99 letech je paní Eva stále aktivní

I ve svých 99 letech je paní Eva stále aktivní

Paní Eva již několik let používá naše SOS tlačítko, pomocí kterého se v případě potřeby může kdykoliv spojit s dispečinkem Anděla Strážného. Každodenní radosti ale sdílí se svou rodinou, která ji pravidelně navštěvuje.

Paříž, město lásky a romantiky, dokáže uchvátit srdce mnoha lidí. Jednou z nich je i paní Eva, která se do této krásné metropole zamilovala již dávno. Dnes by však svým šarmem a energií dokázala uchvátit i samotnou Paříž.

Paní Eva je v současné době již vysokého věku 99 let, přesto se stále drží v kondici a pravidelně cvičí na rotopedu. Její půvab, eleganci a smysl pro humor jí však stále zůstávají. O tom svědčí i nedávná lifestylová fotografie, na které paní Eva pózuje pro fotografku Terezu Jakoubkovou.

Paní Eva si uvědomuje, že v jejím věku je důležité mít k dispozici náhradní zdroj pomoci. Proto již několik let používá naše SOS tlačítko.

Toto SOS tlačítko jí umožňuje v případě potřeby kdykoliv kontaktovat dispečink a zajistit si potřebnou pomoc.

 

I přesto že paní Eva má k dispozici naše zařízení s SOS tlačítkem, stále si užívá své každodenní radosti s rodinou, která ji pravidelně navštěvuje. Její energie, optimismus a smysl pro humor jsou pro rodinu inspirací a motivací.

 

Paní Eva je příkladem toho, jak důležité je nevzdávat se a stále se snažit udržet svou životní energii a nadšení. Její příběh i nás může inspirovat k tomu, abychom i v pozdním věku zůstali aktivní a udržovali si pozitivní přístup k životu.

Naše organizace pak zajistí jistotu a bezpečí v každé chvíli.

 

Skip to content