I VE SVÝCH 99 LETECH JE PANÍ EVA STÁLE AKTIVNÍ

Anděl strážný, SOS tlačítko, tísňová péče pro seniory, klientka

Paříž, město lásky a romantiky, dokáže uchvátit srdce mnoha lidí. Jednou z nich je i paní Eva, která se do této krásné metropole zamilovala již dávno. Dnes by však svým šarmem a energií dokázala uchvátit i samotnou Paříž.

Paní Eva je v současné době již vysokého věku 99 let, přesto se stále drží v kondici a pravidelně cvičí na rotopedu. Její půvab, eleganci a smysl pro humor jí však stále zůstávají. O tom svědčí i nedávná lifestylová fotografie, na které paní Eva pózuje pro fotografku Terezu Jakoubkovou.

Anděl strážný, SOS tlačítko, tísňová péče pro seniory, klientka
Anděl strážný, SOS tlačítko, klienti

Paní Eva si uvědomuje, že v jejím věku je důležité mít k dispozici náhradní zdroj pomoci. Proto již několik let používá naše SOS tlačítko.

Toto SOS tlačítko jí umožňuje v případě potřeby kdykoliv kontaktovat dispečink a zajistit si potřebnou pomoc.

 

I přesto že paní Eva má k dispozici naše zařízení s SOS tlačítkem, stále si užívá své každodenní radosti s rodinou, která ji pravidelně navštěvuje. Její energie, optimismus a smysl pro humor jsou pro rodinu inspirací a motivací.

 

Paní Eva je příkladem toho, jak důležité je nevzdávat se a stále se snažit udržet svou životní energii a nadšení. Její příběh i nás může inspirovat k tomu, abychom i v pozdním věku zůstali aktivní a udržovali si pozitivní přístup k životu.

Naše organizace pak zajistí jistotu a bezpečí v každé chvíli.

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál.
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
LinkedIn
Twitter
Print
Mohlo by vás zajímat:
Skip to content