MÁME ŠIROKOU ZÁKLADNU PODPOROVATELŮ

Rok 2020 byl pro všechny velmi náročným. Firmy musely šetřit a připravovat se na „horší časy“. O to víc si ceníme jakýchkoliv finančních darů, kterých se k nám dostalo. Jako každý rok od našeho založení se nám dostalo podpory od přední české farmaceutické společnosti. Jsme hrdí, že můžeme tuto firmu řadit mezi naše dlouhodobé partnery a podporovatele. Štědrý finanční dar ve výši 50 000 Kč jsme využili na nákup nových monitorovacích zařízení pro naše klienty.

Nejen od firem, ale i od individuálních dárců a nadačních fondů je podpora naší organizace. Finanční dar od předního nadačního fondu v ČR ve výši 145 000 Kč nás velmi potěšil a my jsme za ně nakoupili 21 ks monitorovacích zařízení TIPEC, které jsme již začali bezplatně zapůjčovat našim klientům. Velice si veškeré podpory vážíme a děkujeme všem, kteří nám pomáhají!

V loňském roce jsme převzali novou Škodu Octavii v rámci charitativního projektu předního českého výrobce automobilů. Tato elegantní krasavice doplnila naši andělskou flotilu. Jednalo se o podporu pro pomáhající subjekty, kdy automobilka připravila sto vozidel s cílem posílit dostupnost zdravotních a sociálních služeb a to i v odlehlých lokalitách, kde péče chybí. Anděl Strážný využívá nový automobil k dopravě svých pracovníků za klienty v jejich domácím prostředí. Díky poskytnutému daru toho zvládnete objet daleko víc. 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál.
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
LinkedIn
Twitter
Print
Mohlo by vás zajímat:
Skip to content