ROADTRIP

ROADTRIP

Poznejte naše pobočky na jedinečném ROADTRIPu 🚙 po těchto městech: Česká Lípa - Praha - České Budějovice - Brno - Litoměřice - Pardubice - Třinec - a zpět do České Lípy.

Od března do dubna naše provozní ředitelka Irena Třešňáková a personalistka Míša Hlobilová objely naše Andělské pobočky za účelem návštěvy našich zaměstnanců.

Společně s kolegyněmi a kolegy diskutovali, obědvali, probírali aktuální situaci, která nyní v sociálních službách není lehká a plánovali, jak najít cesty k tomu, abychom se zase posunuli o krok dál. 😇

Zeptali jsme se Irči, jak se jí i Míše na našich pobočkách líbilo: ,,Tím, že jsme rozesetí po celé republice a vidíme se velmi sporadicky (téměř výhradně v online), tak je vždy velmi milé a nabíjející se potkat osobně. Nasát místní atmosféru, popovídat si o všem, co nás trápí a nebo naopak těší. Je na místě, abych především poděkovala. Za to, jak skvělou práci naši lidé odvádí a že do ní dávají srdce. Velmi si toho vážím.

No a my děkujeme za návštěvy a už se těšíme na další osobní setkání, které proběhne na naší, nyní už tradiční, akci na Mácháči v září. 😍

Bez názvu (1620 × 1080 px) (1420 × 1080 px)
Skip to content