Příběhy našich zaměstnanců

Zde je další prostor pro baner –> možné vložit text, obrázek, zaměnit barvu, výšku a možné zcela schovat

foto

Příběhy našich lidí

foto

Martina Hebelková

Ředitelka organizace Anděl Strážný

Rok 2011 byl pro mě životním milníkem, bylo to 20 let, co můj otec založil společnost poskytující bezpečnostní služby v rámci Libereckého kraje. Já ve firmě pracuji od roku 1993. Za vše, čemu jsem se naučila, vděčím svému tátovi. Právě on byl otcem myšlenky – chránit seniory pomocí SOS tlačítka doma, v jejich přirozeném prostředí.

Bohužel se 20letého výročí nedožil. Společnost poskytující bezpečnostní služby byla stabilní a já jsem vnitřně cítila, že potřebuji dělat něco, co má hlubší smysl. Řekla jsem si, že se pokusím dát této myšlence život. A tak vznikl projekt Anděla Strážného, sociální služba tísňové péče, pod hlavičkou komerční organizace. Byli jsme jednou z prvních tísňových péčí v republice. Služba tísňové péče je obecně stále novým a pro mnohé občany ne úplně známým způsobem pomoci o naše nejstarší občany. Pro nás to byla od počátku působení služby až doposud velká výzva. Lidé, kteří v tomto projektu neúnavně pracovali a této myšlence věřili, s velkým nadšením poslání naší služby šířili dál. Ušli jsme společně velký kus cesty.

Iva Křivánková, DiS.

Sociální pracovnice

Pracuji v sociálních službách již od roku 2001. Pomáhat lidem, kteří potřebují naši pomoc, je stále pro mě velkou výzvou. V organizaci Anděl Strážný pracuji jako sociální pracovnice od roku 2020. Mám vždy radost, když vidím spokojeného klienta ve svém domácím prostředí, který se cítí bezpečně a zároveň nezůstává opuštěný od lidí. Ráda poznávám nové lidi, jejich zkušenosti. Odpočinek nacházím v přírodě a při práci na zahrádce.

Motto:

Mít práci, která přináší obživu je pro každého z nás nutností, ale mít práci, která přináší obživu a zároveň člověka naplňuje je velkým štěstím.

foto top

Bc. Tereza Ossendorfová

Vedoucí sociálního oddělení

Když jsem si vybírala, co by mě bavilo za práci, tak Anděl mě hned zaujal. Právě kvůli tomu, že dokázal skloubit pomoc druhým s moderní technologií. Vždycky jsem tak nějak tíhla k technickým věcem, proto jsem se rozhodla, že tohle bude určitě práce pro mě. A nemýlila jsem se. Nejenom, že je tu skvělá parta lidí, kteří jsou vždy ochotní pomoci, ale zároveň děláme něco, co má smysl.

Každý v životě hledá určitou rovnováhu a já ji našla. V Andělovi pracuji převážně se seniory a ve svém volném čase naopak s dětmi. Každá z těchto skupin mi vždy dokáže ukázat něco nového a zároveň něco nového naučit.

Mám ráda přírodu, zvířata – hlavně svého pejska Dobbyho a partu lidí, co nikdy nezkazí dobrou náladu.

Připravujeme pro Vás další příběhy lidí, kteří jsou součástí našeho týmu a podílejí se na činnosti Anděla Strážného.