Příběhy dárců / partnerů

Zde je další prostor pro baner –> možné vložit text, obrázek, zaměnit barvu, výšku a možné zcela schovat

Příběhy dárců / partnerů

Kateřina

Stáří je velmi křehké období, tak jako dětství a dospívání. Jen v té první etapě života je kolem vás více smíchu, radosti a hlavně lidí, kteří se o vás starají. Na druhé straně vah je stáří. Druhá etapa života, kdy se opět stáváme závislými na prostředí a lidech kolem sebe. Začínáme být stejně zranitelní jako v dětství a často si nedokážeme v neustále se vyvíjejícím a dynamickém prostředí pomoci sami. Těch, kteří by chtěli svým seniorům aktivně pomoci, bohužel stále ubývá. Každý má své důvody. A proto vidím služby Anděla Strážného jako perfektní volbu pro seniory, kteří hledají či potřebují bezpečí, pocit jistoty, radu nebo pomoc. Pomáhá jim zachovat si důstojnost, nezávislost a samostatnost. Mám maminku ve věku 78 let a denně vidím, jak křehcí naši senioři jsou. Proto máte mou podporu. Díky za vaši práci.

Aleš

Již asi 8 až 10 let pravidelně přispívám různým organizacím. Jsem ročník 67 a před pěti lety mě postihla ischemická ataka, kterou se mi podařilo překonat a nemám žádné vážné následky. Ale donutilo mě to přehodnotit spoustu věcí. Určitě je potřeba podporovat dobré věci a na částce ani adresátovi nezáleží. Já jsem si vybral staré lidi. Možná je to i proto, že sám se k tomu věku blížím a třeba jednou budu rád, že někdo pošle peníze na moje tlačítko.

Renata

Pracuji v nadačním projektu, který pomáhá dětem se zdravotním či sociálním znevýhodněním. Oblast pomoci mě ale zajímá i jako dárce. Vím, jak je důležité vybrat si spolehlivou nadaci a věnovat pozornost důležitým tématům, a proto jsem si vybrala Anděla Strážného. Oceňuji, že dává osamoceným lidem pocit bezpečí.