Mobilní systém tísňové péče pomáhá řešit i komplikované životní situace v klientově přirozeném prostředí doma i venku, bez nutnosti trvalého dohledu druhé osoby či odchodu klienta do zařízení s trvalou péčí. Klient má možnost pomocí speciálního zařízení s komunikační jednotkou a SOS tlačítkem připojeným nepřetržitě na dispečink tísňové péče, možnost kdykoliv přivolat pomoc Anděla Strážného.

Služba tísňové péče  Anděl Strážný.

SLUŽBA TÍSŇOVÉ PÉČE

Nepřetržitá tísňová péče 24/7, individuální plán péče klienta, SOS tlačítko, řešení alarmových stavů - pády, nízká aktivita, připomínání léků ověřování zdravotního stavu klient. GEOFENCING - zonové monitorování, zajištění kontroly pitného režimu, uložení klíčů, zajištění výjezdu v rámci ČR.

POVÍDAVÁ LINKA                                 

V případě zhoršení zdravotního stavu, strachu ze samoty, či při úzkostných a depresivních pocitech jsme tu pro Vás. Více informací v sekci povídavá linka..MOŽNOST KRÁTKODOBÉHO DOHLEDU VAŠICH BLÍZKÝCH OSOB

Jedete na dovolenou, na delší služební cestu,  propustili Vašeho rodiče z nemocnice a potřebujete okamžitou pomoc. Kontaktujte naši sociální pracovnici dle krajské působnosti, která Vám vysvětlí, jak službu můžete získat. 

DOPORUČENÁ MONITOROVACÍ ZAŘÍZENÍ

ZAŘÍZENÍ JSOU JEDNODUCHÁ NA OBSLUHU,  NABÍJENÍ A  JSOU MECHANICKY ODOLNÁ.

Zařízení

TIPEC 

Monitorovací zařízení -  náramek s SOS tlačítkem vhodné jak pro domácí, tak mobilní typ tísňové péče Anděl Strážný. Více informací o cenách a funkcích v ceníku.

CENA ZA SLUŽBU/MĚSÍC

450,- Kč

Monitorovací hodinky

Hodinky s SOS tlačítkem vhodné jak pro domácí, tak mobilní tísňovou péči Anděl Strážný. Více informací o cenách a funkcích v ceníku. 

CENA ZA SLUŽBU/MĚSÍC

350,- Kč

Zařízení

NOVO

Tísňový telefon s náramkem s SOS tlačítkem vhodný pro domácí tísňovou péči Anděl Strážný. Více info níže...

CENA ZA SLUŽBU/MĚSÍC

450,- Kč

Služba tísňové péče Anděla Strážného může být hrazena z příspěvků na péči, můžeme Vám pomoci jej zajistit.

Níže se můžete podívat na video.

Jak v praxi funguje jedno z našich monitorovacích zařízení s názvem TIPEC (náramek)


Využijte náš kontaktní formulář.

Senior se nemusí nijak omezovat ve svých aktivitách, může chodit na nákupy i procházky, a tak se přirozeně udržovat v dobré kondici. Naše služba tak zajistí podporu plnohodnotného života seniorů a to v jejich přirozeném prostředí - doma s asistencí jeho rodiny.