Slevový portál Slevomat.cz podpořil náš projekt

Slevový portál Slevomat.cz podpořil náš projekt

Největší slevový portál v České republice Slevomat.cz dlouhodobě podporuje neziskové organizace, které pomáhají seniorům. Proto nás velice těší, že jsme měli v tomto roce již druhou možnost sbírky

Největší slevový portál v České republice Slevomat.cz dlouhodobě podporuje neziskové organizace, které pomáhají seniorům. Proto nás velice těší, že jsme měli v tomto roce již druhou možnost sbírky – Aby babička a děda mohli žít doma. Sbírka nyní trvala celý měsíc srpen.

Možnost podpořit nás zakoupením voucherů v částkách 95 Kč, 190 Kč nebo 360 Kč využilo 1175 dárců. Celková vybraná částka tak činí 136 210 Kč.

Celý výtěžek sbírky se využije na zaplacení výdajů spojených s osvětovými aktivitami zajišťujícími informovanost o tísňové péči. Díky Vašemu příspěvku se o tomto typu služby dozvědí další senioři, kterým může prodloužit aktivní část života a v krizových situacích jim zprostředkuje pomoc. Pomůžete i rodinám, kterým služba tísňové péče umožní lépe zvládat péči o jejich blízké a starání se o chod rodiny.

Ještě jednou velice děkujeme všem dárcům a portálu Slevomat, že s námi pomáháte, aby babička a děda mohli žít doma!

Skip to content