Zde je další prostor pro baner –> možné vložit text, obrázek, zaměnit barvu, výšku a možné zcela schovat

Možnosti podpory

Chtěli byste podpořit Anděla Strážného? Máte několik možností, jak se můžete stát andělským podporovatelem. Pomozte s námi ke spokojenému a bezpečnému zvládání stáří v pohodlí vlastního domova a dodejte rodinám našich klientů pocit jistoty a klidu ve chvílích, kdy nemohou být se svými blízkými.

Finanční dar

Finanční dary využíváme převážně na nákup monitorovacích zařízení, jejichž pořízení je pro mnoho seniorů a lidí s postižením nad jejich finanční možnosti.

  • Náš transparentní účet

Zasláním na banovní účet: 19-4959994349/0800 – jednoduše převedete jakoukoli Vámi zvolenou částku.

  • Dárcovská výzva

Můžete nás podpořit založením firemní dárcovské výzvy. Výzvu můžete spojit s vánoční sbírkou, s firemním teambuldingem, s oslavou založení firmy zkrátka s chutí pomáhat. Oslovte vaše zaměstnance, partnery, zákazníky a jednoduchým způsobem pro ně vytvořte dárcovskou výzvu.

Vyzvěte ostatní k podpoře Anděla Strážného a založte svou výzvu. Pro dobrou věc můžete uběhnout stovky kilometrů, požádat o dar k narozeninám nebo uspořádat akci pro své blízké. Je to zcela jednoduché a zvládnete to celé v několika krocích.

  • Naše finanční sbírky

Materiální dar

Můžete nás nebo naše klienty podpořit vašimi produkty, výrobky apod. Využití najdeme hlavně pro počítače, kancelářskou techniku aj.

Odborná pomoc či služby

Jste odborníky na IT, PR marketing, profesionální fotograf, kouč, copywriter či event manažer a chtěli byste nám pomoci odbornou radou, podat pomocnou ruku? Pokud máte zájem nás podpořit touto formou, neváhejte nás kontaktovat.

Darujte prostřednictvím závěti

Majetek podle zákona zdědí děti a manžel či manželka. Pokud je člověk nemá, přicházejí na řadu vnuci, rodiče, synovci, neteře, tety. Pokud zahrnete do své závěti i Anděla Strážného, pomůžete tím překonat nesnáze stárnutí či zdravotního handicapu dalším lidem.  Poslední vůli můžete napsat nejlépe u notáře, který je vázán mlčenlivostí. Budete mít jistotu její platnosti a ochrany. Svoji závěť můžete však měnit kolikrát chcete nebo můžete starou nechat a jen dovětkem ji pozměnit. Nic tedy není definitivní.

3 způsoby sepsání závěti

Notářským zápisem 

V případě složitějších situací nebo vydědění doporučujeme celý případ nejprve projednat s právníkem a závěť nechat sepsat pomocí notářského zápisu do elektronické Evidence právních jednání. Taková závěť je téměř nezpochybnitelná. Celý proces vás může přibližně vyjít od 2 do 8 tisíc korun.

Vlastnoručně 

Závěť je možné sepsat i vlastnoručně doma. Taková poslední vůle musí být vlastní rukou napsaná i podepsaná (nesmí ji psát nikdo jiný nebo nesmí být vytištěná). Hotovou ji potom můžete uložit u sebe nebo u někoho blízkého doma. Nevýhodou je, že může obsahovat právní chyby, o kterých lajk neví, a kvůli tomu pak může být prohlášena za neplatnou. Výhodou naopak je, že k jejímu sepsání nikoho nepotřebujete a ani vás nic nestojí.

Online 

Závěť můžete sepsat i online pomocí webové aplikace stránky Goodbye.cz. Taková závěť projde odbornou kontrolou, bude tedy právně v pořádku. Jediné, co je pro její platnost potřeba udělat, je podepsání za přítomnosti dvou svědků. Více si o postupu sepsání závěti online můžete přečíst tady.

Jak sepsat závěť online zdarma?

V rámci spolupráce s Goodbye.cz může využít referenční kód andelstrazny a svou závěť si tak vytvořit zdarma. 

Více informací ohledně darování ze závěti najdete také zde (odkaz na http://zavetpomaha.cz/) nebo nás kontaktujte.

Další možnosti podpory

  • Givt – klikni a pomáhej

Podpořte nás, když nakupujete. Nezaplatíte ani korunu navíc! Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz.
Najdete na něm přes 1 800 nejznámějších e-shopů. Ať už budete nakupovat pro sebe, pro firmu nebo objednávat dovolenou, Anděl Strážný vždy dostane příspěvek.

  • Dejte o nás vědět 

Třeba je ve vašem okolí někdo, koho naše téma důstojného stárnutí zajímá – prodpořte nás!

  • Sdílejte naše příspěvky na sociálních sítích

Děkujeme, že jste naší součástí!