Zde je další prostor pro baner –> možné vložit text, obrázek, zaměnit barvu, výšku a možné zcela schovat

Již 10 let jsme tu s vámi. Máme za sebou bohatou historii v poskytování služby tísňová péče a spousty spokojených klientů, kteří i díky vám, našim dárcům, mohli zůstat v pohodlí svého domácího prostředí, kde to znají, mají rádi a spojuje je s tímto místem mnoho vzpomínek.

Anděl Strážný již pomohl stovkám seniorům a zdravotně znevýhodněným osobám. 

Poskytujeme jistotu a bezpečí nejen seniorům, ale i jejich rodinám. Mohou pracovat, věnovat se svým dětem nebo odjet na dovolenou beze strachu o své blízké.

Myšlenku péče o seniory a lidi s postižením v domácím prostředí můžete podpořit mnoha způsoby.

Vítáme každého partnera, který nám pomůže posunout se o další krok ke spokojenému a důstojnému stáří s možností svobodného života v domácím prostředí.

Pomáhejte s námi

Jak pomáhat

Myšlenku péče o seniory a lidi s postižením v domácím prostředí můžete podpořit mnoha způsoby – finančně, materiálně, dobrou radou, odbornou pomocí, sdílením na sociálních sítích nebo i běžným nákupem na internetu.

Za rok 2020 i 2021 můžete uplatnit zvýhodněný daňový odpis ze současných 10% na 30%. Kdo si může snížit daňový základ? Co doložit a komu se potvrzení dokládá?

Projekty / spolupráce

Spolupracujeme a podílíme se na různých projektech, jejichž cílem je dostupnost tísňové péče, spokojenost našich klientů a další rozvoj naší organizace. Najdete zde již realizované a aktuální spolupráce a projekty.

Nabízíme řešení problematiky stárnoucích rodičů a prarodičů a dlouhodobý vztah založený na transparentnosti a důvěře.

Děkujeme partnerům, kteří s námi pomáhají klientům, aby mohli co nejdéle a bezpečně zůstat v pohodlí svého domova a jejich rodinám, aby mohly žít beze strachu o své blízké.

Poděkování partnerům

Kontaktní formulář

Máte dotazy? Volejte na 800 603 030 nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře (hvězdičkou označené povinné položky):
Kontaktní formulář