Poděkování našeho klienta

Poděkování našeho klienta

Přečtěte si, dopis syna našeho spokojeného klienta o tom, jak Anděl Strážný pomáhá jeho otci.

Vážení Andělé Strážní, 

 

s radostí a vděčností Vás a všechny pracovníky rád informuji,

že sociální služba pro seniory „Anděl Strážný“ naší rodině prokazuje téměř rok neocenitelné služby. Můj tatínek Jiří (ročník 1938) si rychle zvykl na jednoduché ovládání a přijal „krabičku“ za součást svého života ve stáří.

V minulých dnech  se prokázala účinnost a smysl Anděla Strážného takříkajíc v přímém přenosu, kdy paní dispečerka pohotově zareagovala na prosbu mého tatínka a přivolala rychlou záchrannou službu. Otec tak dostal včasné ošetření a podle lékaře se tímto předešlo nevratným procesům s možnými zdravotními následky. Oceňuji také profesionální trpělivost dispečerek, jež hovoří srozumitelně, pomalu a je-li to třeba, tak opakovaně. Elektronizace služby Anděl Strážný mi také umožnila zajistit otci důstojné bydlení na stáří s jistotou bezpečnostního dohledu nad jeho zdravím, což zásadně zlepšuje kvalitu jeho života, jak si to také každý starý člověk zasluhuje.

Rád bych na tomto místě poděkoval zcela konkrétním osobám, nicméně dle mého názoru jsou zásluhy Anděla Strážného výsledkem společného kolektivního úsilí všech zaměstnanců (osobně jsme se s tatínkem seznámili s panem Mgr. Jakubem Skalickým a také jeho kolegyní  Mgr. Terezou Ossendorfovou) a samozřejmě nepřímo s trpělivými dispečerkami.

 

Vřelé a upřímné díky za naši rodinu a všechny seniory a seniorky, kteří vám důvěřují.

 

S pozdravem

 

Jiří K. (syn klienta Anděla Strážného)

 

Skip to content