O2 věnuje milion – podpořte projekt Anděla Strážného

O2 věnuje milion – podpořte projekt Anděla Strážného

Podpořte náš projekt "Jedno přání mám - zůstat doma" svým hlasem. Pokud uspějeme, můžeme získat finance na reklamu/osvětu pro naší organizaci.
Anděl Strážný Vás prosí o podporu projektu naší organizace, který máme v rámci výzvy O2. Jedná se o již třetí ročník projektu O2 Czech Republic ,,Dáváme milion“.
Podpořte prosím náš projekt ,,Jedno přání mám – zůstat doma“ svým hlasem. Pokud uspějeme, můžeme získat finance na reklamu/osvětu pro naší organizaci. 
 
Díky větší osvětě se tísňová péče dostane na to správné místo a pomůže lidem, kteří ji potřebují! 
 
Hlasovat můžete zde ZDE.
 
Pomáháme nejen našim klientům, ale i jejich rodinám, které díky naší tísňové péči mohou v klidu pracovat či odjet na dovolenou s vědomím, že je o jejich blízké postaráno. Zároveň se věnujeme i osvětě tohoto tématu, přednášíme na krajských, městských a obecních úřadech, v nemocnicích, u obvodních lékařů, v DPS (Domech s pečovatelskou službou) i v pečovatelských službách a účastníme se osvětových akcí. Přestože v ČR působíme již více než deset let, tísňová péče je stále relativně mladá služba a naším cílem není pouze zajišťovat tísňovou péči jako takovou, ale i informovat veřejnost o tom, že vůbec existuje a jak funguje. Věříme, že každý člověk by měl mít možnost volby v jakékoliv životní situaci.
Skip to content