KPMG – I díky Vám jsme lepší

KPMG – I díky Vám jsme lepší

V lednu tohoto roku byla naše organizace vybrána do mentoringového programu KPMG v oblasti podpora prodejních a marketingových aktivit.

Dnešní příspěvek bychom rádi věnovali KPMG – celosvětové síti poradenských společností poskytujících služby v různých oblastech.

 

V lednu tohoto roku byla naše organizace vybrána do mentoringového programu KPMG v oblasti podpora prodejních a marketingových aktivit. V následujících měsících došlo k propojení s mentory z KPMG, se kterými jsme si finálně potvrdili spolupráci a zahájili účast v programu.

Celé naše PR oddělení se s mentory postupně věnovalo offline marketingu/marketingovým kanálům, jimiž jsou například plakáty, letáky či prezentace naší organizace. Stěžejním tématem byl také popis person, analýza naší cílové skupiny či průzkum úspěšnosti našich dosavadních marketingových kampaní. Následně jsme se zaměřili na online marketing a jeho kanály, např. webové stránky, sociální sítě, apod. A na úplný závěr jsme s mentory absolvovali workshop pro celý náš tým.

Velice rádi bychom KPMG poděkovali za marketingové tipy, best practices a za celkovou zpětnou vazbu na naši dosavadní práci. Velice si vážíme času, který jste nám věnovali a vědomostí, které jsme pro práci v naší organizaci díky Vám nabyli. 

Skip to content