Když přízeň lidí skutečně pomáhá

Když přízeň lidí skutečně pomáhá

V jarních měsících se nám dostalo další potřebné pomoci od firemních i individuálních dárců a my za jejich štědré dary velice děkujeme. Jsme si vědomi, že naše práce má smysl, ale když pomáháme společně, radost se násobí.

Zajímá vás, jakých zajímavých projektů jsme byli součástí a kdo podpořil naši usilovnou práci?

V jarních měsících se nám dostalo další potřebné pomoci od firemních i individuálních dárců a my za jejich štědré dary velice děkujeme. Jsme si vědomi, že naše práce má smysl, ale když pomáháme společně, radost se násobí.


Lidé po celé České republice nám prokázali svou přízeň a sportovali pro naši organizaci s aplikací EPP – Pomáhej Pohybem, která vznikla za podpory skupiny ČEZ a.s.. Děkujeme tomuto největšímu dodavateli energie a jeho nadaci, že náš projekt do aplikace nasadili a vyjádřili nám svou důvěru. Získaný finanční dar použijeme na podporu naší sociální služby a nákup monitorovacích zařízení tísňové péče pro naše klienty.

I díky podpoře zaměstnanců z firmy Etnetera activate a.s.,  se nám podařilo nasbírat krásných 30 650 korun v rámci veřejné sbírky na Donio.cz. Díky financím můžeme zakoupit 4 monitorovací zařízení NOVO, které pomohou nejohroženější skupině našich klientů. 

Pomoc nám poskytla i nadace Výbor dobré vůle, která patří v naší zemi k jedné z nejznámějších. Její správní rada rozhodla o podpoře projektu Anděla Strážného v rámci grantového programu Senior.  Za získaný finanční dar nakoupíme monitorovací zařízení pro naše klienty. Přečtěte si více informací o nadačním fondu a projektu Senior.

Ani banky nejsou vůči naší práci lhostejné a patří k našim dlouhodobým podporovatelům. Díky podpoře České spořitelny a.s., se nám věnují její zaměstnanci a v rámci firemního dobrovolnictví nám předávají své znalosti z oblasti komunikace.

 

K bankovním podporovatelům Anděla Strážného se přidala i Moneta. Více o podpoře, kterou banka poskytuje se dočtete ZDE.

O tom, jak se dá ekologicky pomáhat jsme se přesvědčili díky skvělé spolupráci se Sklárnou Moravia a.s., v Úsobrně, která nám darovala vyřazené sklo, které “zrecyklujeme” na výrobu našich skleněných andílků.

Na začátku června jsme se zúčastnili Burzy filantropie v Pardubicích, kde jsme získali finanční dar 10 tisíc korun od firmy ERA AERO, které tímto ještě jednou děkujeme za projevenou přízeň naší organizaci.

Děkujeme Vám za podporu naší organizace, které si velmi vážíme. Přejeme Vám krásné léto a mnoho slunečných dní naplněných odpočinkem, radostí a především zdravím. 

Skip to content